CVYKR

Bluegrass Music Brno


Přejít naČlánek, informace


KONTAKT

Chcete nás pozvat k Vám? Rádi byste nás poznali osobně? Tak napište nebo zavolejte:

imgPro pořadatele - technické požadavky na ozvučení kapely:

  CVYKR používá vlastní mikrofon NEUMANN CMV563 pro zpěv spolu s ostatními nástroji. Hráči a zpěváci se u tohoto mikrofonu střídají a zvukař tedy monitoruje pouze úroveň hlasitosti. Problémem však může být velmi široká kardioidní charakteristika mikrofonu. Zejména při vyšších hlasitostech v akusticky špatných prostorách bude ozvučovací systém náchylný ke zpětné vazbě. Pro její potlačení není jednoznačná rada. Záleží na použité ozvučovací technice, jejím kvalifikovaném nastavení, geometrii a akustice místnosti, umístění reprosoustav apod. U mikrofonu je možné zcela odříznout kmitočty pod 70Hz a osvědčilo se použití eliminátoru zpětné vazby "SABINE" - máme vlastní. Pro napaječ mikrofonu a basové kombo je potřebné zajistit na podiu zásuvku 230V. Výstup je zredukován pro standardní XLR.
  Především pro CMV563 je nezbytně nutné zajistit na podiu suché prostředí - zejména jej ochránit před deštěm, a pokud možno absolutní bezvětří.
  Kapela při živém hraní nevyžaduje odposlechy, které navíc vzhledem k široké charakteristice CMV563 budou náchylné ke zpětné vazbě a k fázovému zkreslení. Odposlechy budou nutné pouze při neúměrně vysoké hladině okolního hluku.
  Pokud se Vám výše uvedené zdá příliš nesrozumitelné, spojte nás s Vaším zvukařem a my se s ním dohodneme.

Ke stažení:
Stage plan (.jpg, 383 kB)
Prohlášení o přístupnosti
(c)Design by J. Lang, Code by T. Lang, Brno 2006+